Pattaya Gece Hayatı Rehberi

Pattaya Gece Hayatı Rehberi

“Pattaya…Pattaya…We love you mak mak!”

Bu yazımızda Pattaya’nın gece hayatını  genel hatları ile anlatmak istedik. Neresine giderseniz gidin eğlencenin peşinizi bırakmayacağı bu şehirde günün her saati bir aktivite bulmanız mümkün. Yoğun bir tatil geçirmek isteyenlere ilk önerimiz Pattaya! Şehir gün ağarmaya başladığında sakin bir havaya bürünsede güneşin batımı ile tam anlamıyla sokaklar yanmaya başlıyor. Go-go barlar, Beer barlar, meşhur Walking Street, caddede yürümenin zor olduğu soi6, soi7, soi8…

Eğer çaylak bir Pattaya sever iseniz dikkat etmeniz gereken mekanlardan biri olan “Pattaya’da Rus Dolandırıcılar” ve cebini düşünenler için “Tayland Masraf Rehberi” yazılarımıza da göz atmanızı öneririm.

Walking Street

Walking Street, Pattaya’nın ana cazibe merkezi, belkide Pattaya denilince akla ilk gelen sokak diyebilir. Neon ışıkları ile donatılmış sağlı sollu mekanların bulunduğu müzik seslerinin bir birine girdiği bizdeki “İstiklal Caddesi” kıvamında uzunca bir sokak. Restorantlar, barlar, klüpler, sokak gösterileri..yani eğlenceli bir gece geçirmek için sokak size olabildiğince olanak sunuyor.

Walking Street yan sokakları ile birlikte 70’ten fazla go-go bar ve buna ek olarak içinde en az 15-20 bar bulunan bar bahçelerine ev sahipliği yapıyor. Bar bahçesi demişken geniş bir pasaj düşünün ve içinde kare şeklinde dizayn edilmiş barlar var. Bu barlarda kızlar çalışır. Onlarla sohbet edebilir, oyun oynayabilir (bilardo vs.) ve isterseniz daha da ileriye gidebilirsiniz. E tabi herşeyin bir ücreti var.

Pattaya Beer Garden

En popüler gece klüpleri İnsomnia, İbar, Lucifer, Mixx ve 808….Gece klüpleri saat 23:00 gibi yavaş yavaş dolmaya başlar. Popüler klüplerde 24:00’dan önce bulunmanızı öneririz(high season için geçerli). Erken gittiğiniz takdirde mekanda kendinize en uygun gördüğünüz masaya sahip olabilirsiniz. Mekana hakim olmak inanın Pattaya için çok önemli. Etrafı ne kadar iyi görürseniz fırsatları o kadar az kaçırırsınız. Bizim seçtiğimiz En İyi 3 Go-Go bar için yazımızı okmumanızı öneririz. Bu Go-Go barların hepsi Walking Street içinde ve yan sokaklarında konumlanmış durumda. Go-go barlar için en güzel saatler 19:00-21:00 arası. Bu saatlerde birçok kızın barfine’ı ödenmemiş oluyor. İlerleyen saatleri riske atarsanız güzel fırsatlar kaçırabilirsiniz.

Walking Street şehrin en turistik caddesi olmasından kaynaklı en pahalı Barları ve Klüpleri barındırmasını da doğal karşılamak gerekiyor. Soi6-8 deki barlar ile kıyasladığımız zaman Walking Street’te ki mekanların pahalı olduğunu söylemek mümkün.

Soi 6

Soi 6, 100 metre uzunluğunda ve 40 tan fazla beer bar bulunan fakat beer barların diğer barlara kıyasla biraz farklı hizmet verdiği bir sokak olarak karşımıza çıkıyor. Her barın kendine ait üst katta odası ve duşları bulunuyor. Burda sistem basit…Beğendiğinizi seçip üst kata çıkıyorsunuz. Herşey bukadar basit gözüksede kimi zaman vahşi bir hal alabiliyor. Sebebi ise bu sokakta çalışanların diğer kızlara göre biraz daha korkusuz ve açık olması.

Soi6 sahil yolu tarafından bir fotoğrafı

Fiyatlar Walking Street’e göre daha ucuz. Gerek alkol gerekse barfine konusunda ucuz diyebiliriz. Alkol fiyatları Walking Street’teki Go-go lara kıyasla hemen hemen yarı fiyatına. Walking Street’e akın eden turistlerin biraz daha ilgisini çekmek için değişik indirimlerde oluyor. Short time ise 1000-3000 baht arası değişiyor. Fakat ucuz olması sizi kızların çirkin olduğu düşüncesine itmesin. Cevherler bulmak mümkün…Evet go-go’larda ödediğiniz fiyatta kıza düşen oran soi6’da ki barlara göre hayli yüksek fakat her kız tüm gece dans etmek istemeyebiliyor. Bu da onların tercihi.

Soi6’da ladyboylar ile karşılaşmakta mümkün. Soi6 nın bitişiğinde ufak bir sokak var ladyboy sokağı olarak geçiyor. Sanki kaçamayasınız diye bir hayli dar yapmışlar sokağı. Bu da aklınıza bulunsun.

Soi LK Metro

Soi LK  Metro ise Pattaya’nın bir diğer yaramaz sokağı. Soi6 gibi düz bir cadde değil. Sanki bir U görnümünde. Soi LK’da da bir çok bar ve go-go bulmak mümkün her birinde 5-10 arasında bar kızı bulabilirsiniz. Soi LK’nın hemen bitişiğinde Areca Lodge Hotel bulunuyor bu otelide önerelim hazır LK’dan bahsetmişken. Biraz pahalı fakat konum ve temizlik olarak güzel bir oteldir.

SOI LK METRO haritası

Soi LK’nın fiyatları eskiden ucuzdu fakat git gide Walking Street seviyesine gelmeye başlıyor. Ben şahsen sevmiyorum bu sokağı havası hoşuma gitmiyor. Çok düzensi ve iç içe bir görüntüsü var. Fakat klüp öncesi ısınmak için denenebilir.

Favroi go-go barımız olarak Lady Love go-go barı seçtik. Bu barın özelliği içerisinde açık duş gösterisi bulunması. Kızlar müzik eşliğinde birbirlerini sabunluyorlar eğlenceli oluyor.

Bir diğer güzel ve büyük go-golardan biri ise Showgirls go-go bar. Denenbilir.

Beer Barlar

Walking Street’te bir Beer BarBeer Bar’lar Pattaya’da Walking Street’ten sonra en meşhur ve en çok karşılaşabileceğiniz eğlence barlarıdır. Pasaj gibi bir bahçenin içinde kümeler halinde dizilmiş 5 ila 40 arası değişen sayılarda barlardan oluşur. Her biri farklı bir işletmedi ve her birinde ortalama 5-10 arası bayan çalışır, başlarında mamasanları bekler. Mamasanlar oranın müdürü gibidir. Saat 20:00’den sonra önlerinden geçerken sizi çağıran çığlıklara maruz kalabilirsiniz. Sağlı sollu barların arasından geçerken 30-40 tane kızın size çığlık çığlığa bağardığını düşünün. İnsan biraz çekiniyor, utanıyor. Sonra alışılıyor tabi…

Walking Street’te bir beer bar

Beach Road yani plaj yolundada birçoğuna rastlayabilirsiniz fakat kalite anlamında en iyileri Walking Street’tekilerdir. Sahildekilerin Walking Street’tekilere göre ucuz olduğunu pek tabiki söylemesek olmaz. Fakat sahildeki beerbarların hem müşteri hemde çalışan açısından yaş ortalamasının yüksek olduğunu söylemeliyiz. İstisnalar kaideyi bozmamak şartıyla…

Soi7-8-9’da da bu barları bulmak mümkün. Hatta Soi7’den geçmenin ne kadar zor olduğunu Pattaya’ya gidenler ve denk gelenler bilir. 100metrelik yolu yürütmezler adamı. Her barın önünden geçerken 5-6 kızın saldırısına uğrarsınız. Amaçları sizin bara oturup para harcamanızı sağlamaktır. Bir bira içeseniz bile kardır onlar için. Fakat bu konuda olumsuz bir düşünceye kapılmaya gerek yok çünkü bu çığırtkanlığı yaparken gayet sevimli oluyorlar ve sizinde hoşunuza gidiyor.

Beer Barlarda ki kızlar Go-Go barlardakine kıyasla daha kolay kızlardır. Go-go barlara gittiğinizde kızların sizi lady drink satın almanız için darladıklarını göreciksiniz. Bunu Beer Barlarda daha az görmem mümkün. Ayrıca Beer Barlarda daha samimi tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Beer Barlarda az para ödediğiniz için çirkin kızlarla karşılaşacaksınız diye bir kaide yok. Pattaya için herşey heran mümkün. Değerlendirmeleri iyi yapıp gözü açık gezmek burada önemli. Nerde ne cevherlerle karşılaşacağınızı bilemessiniz.

Masaj Salonları

Pattaya sokaklarında yürürken görmekten kaçamayacağınız dükkanlar yani masaj salonları. Fiyatlar genelde 200-300 baht arası değişir. Kalitelide olsa köhnede olsa hemen hemen aynı fiyatlardır. Sadece masaja gidecekseniz Walking Street’in girişindeki masaj salonlarını öneririm. (Walking Street’e plaj tarafından girmeden sola dönün, 50 metre sonra sağda)

Şunu unutmayın her masaj salonu (eğer bulabilirse) dükkanın çıkışına bir kaç tane genç güzel kız koyar, kaliteliler hariç. Bu kızların amacı sizin dikkatiniz çekmek ve dükkana yönelmenizi sağlamaktır. Fakat eğer amaç güzel bir Thai masajı ise asla bu genç kızları masaj için tercih etmeyin. 40-50 yaş üstü bileği kalın ablaları tercih ettiğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Yıllanmış kolların vücudunuzda bıraktığı etki sizi kuş gibi hissettirecek. O yüzden özetle gençlerden kaçıyoruz masajda. Farklı bir tecrübe yaşamak isteyen arkadaşlarımız gençleride deneyebilir tabi.

Mutlu Son: Ola ki içeride yaramazlık yapmak istediğiniz ve bir yanma geldi içten içten. Rahatlıkla istediğinizi teklif edebilirsiniz. Nezih masaj salonlarında bu pek olmaz. Biraz daha sakin arada kalmış masaj salonlarını tercih edin. 500 ile 1000 baht arası talep ettikleri fiyat değişecektir. Artık ne talep ederseniz…

Body Masaj

İlk kez gidenin kesin tecrübe ettiği fakat ikincide kimsenin tenezzül etmediği masaj “Body Massage”. Büyükçe bir binaları var. Önce girişte sizi takım elbiseli bir bayan karşılıyor ve onunla beraber genişçe bir salona geçiyorsunuz. Salonun sağında solunda yaka kartı ile sizi bekleyen kızlar var. Her yaka kartı kızın fiyatılı belirliyor, maviler 3000 baht, kırmızılar 3500, vip 4000 gibi. Salonda bu bayanları seçmeye çalışırken elinize bir menü geliyor. Bu menüden içecek yiyecekte söyleyebilirsiniz fiyatlar normal.

Neyse onca kız arasından birini seçtiniz. Kız sizin yanınıza geliyor ve bir üst kata çıkıyorsunuz. Üst kata çıkmadan önce size bazı uyarılarda bulunuyorlar. Bunlardan biri kızı öpmenin kesin yasak olduğu, ikincisi ise kondomu kesinlikle kullanmanız gerektiği. Ok diyorsunuz geçiyorsunuz. Üst katta odaya girmeden önce seçtiğimiz hatuna bir sepet geliyor. Sepetin içine şampuan, protex antibakteriyel sabunlar, duş jelleri falan filan bi ton şey var. Kızla odaya giriyorsunuz ilk başta sizi küvete yatırıp anne şefkatiyle temizliyor. Sonra küvetin yanında bir deniz yatağa seriliyor ve deniz yatağının üzeri yağlanıyor. Sonra kızımız soyunup kendini de yağlıyor. Başlıyor üzerinizde gezmeye. Son olarak mutlu sona geçiliyor. Tecrübe edilmesini öneriyorum fakat fiyatının yüksek olduğu kanaatindeyim. Olayı anlattım.

Blow-job Barlar

Değişik bir tecrübe olacaktır isterseniz deneyebilirsiniz. Soi6 ve Soi13/2 de kümeler halinde bulunur bu barlar.

Makale Puanı

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Araç çubuğuna atla