Tayland’da Çöpçatan Siteleri Neden Çok Etkili

Tayland’da Çöpçatan Siteleri Neden Çok Etkili

Merhaba,

Bu yazımda size Thai çöpçatan sitelerenin neden çok etkili olduğundan bahsedeceğim. Dibi olmayan bir okyanus gibi. Bitmiyor sonlanmıyor. Burada lejyonerlerden bahsetmiyorum, vakit geçirmek isteyen eğlenmek isteyen normal Thai halkı üzerinden gideceğiz.

Bi kıyaslama ile başlayalım.

Dating siteleri: Batı Ülkeleri vs Tayland

Batı Avrupa’da bu tarz çöpçatan siteleri Tayland kadar olmasada hemen hemen popüler durumda. Sokakta kime sorsanız, ilgili jenerasyondan bahsediyorum, size sitelerden uygulamalardan bahseder. Fakat bir tabudur bu siteler. Kimse akıllı telefonun menüsünde bu uygulamaların ikonları gözüksün istemez. Utanç vericidir, abaza mode’unuz açık kalmış demektir bu.

İşte bu durum Tayland’da yok, gayet normal. Zaten konu Tayland olunca buna da şaşırmadınız biliyorum. Tayland’da sokakta, restorantta, yada otobüste bu uygulamalar,siteler üzerinden yabancı erkeklerle chatleşen kızları görebilmeniz çok mümkün. Bu tarz manzaralara Avrupa ülkelerinde hele hele ülkemizde rastlamanız neredeyse imkansız.

Bu sitelerin Tayland’da çok popüler olması ve kabul görmesinin bazı sebepleri var. Bazıları şunlar;

Sebep 1: Çalışma Saatleri

Thai halkı uzun saatler çalışıyor, bazen haftada 6 gün ve günde 10-12 saat. Bu şekilde ağır çalışma saatlerine sahip olan Thai halkınında haliyle flört etmeye de pek vakti kalmıyor. Eve yorgun gelen kişi tercihini kişisel işleri ve dinlenmekten yana kullanıyor. Böylece geriye bir tek alternatif kalıyor. Kolay ve ulaşılabilir olan dating siteleri.

Eğer normal bir thai kızı ile chatleştiyseniz sizinle konuştuğu süre içerisinde hep işte olduğunu söyler öyledirde. Fakat Thai halkının çalışırken boş vakti o kadar çokturki. Boş durma boşa çalış. Sizinle yazışacak vakti sürekli bulabilirler.

Sebep 2: Para

Tayland’ın ucuz bir ülke olduğunu hepimiz biliyoruz. Burada eğlenceye para ayırmak Avrupa ülkelerine göre gayet uygun. Fakat bir Thai vatandaşının aylık ortalama gelirininde 15.000 baht (450 USD) civarında olduğunu unutmamak gerekir. Hatta bazıları çok çok daha az kazanır.

Faturalar, mutfak masrafları ve kira gibi giderlerden sonra elde ettikleri gelir birden erir. Zaten avrupalı turistlerin takıldığı mekanlar hayli pahalıdır. Geriye bedava ve kolay ulaşılabilir olan dating siteleri kalır. Dating siteleri bayanlara ücretsizdir.

Sebep 3: Avrupalı Erkekler

Her Thai’linin hayali olan Avrupalı erkeklere ulaşmanın en basit yolu bu sitelerdir aslında. Taylandlı erkeklere kıyasla daha yakışıklı daha kibar daha romantik olan Avrupalı erkekleri ağına düşürmek isteyen Taylandlı hanımlarımız, ilk iki sebebide göz önüne aldığımızda dating siteleri onlar için büyük bir olanaktır.

Sizde üye olup şansınızı deneyebilirsiniz. İlk başta ücretsiz üye olarak bir ortamı kontrol edin. Eğer hoşunuza giderse bir aylık ücretli denersiniz. Verim alacağınız kesin fakat istediğinizi alacağınız beklentinizle alakalı. Biraz ucuz takılmak isteyen arkadaşlar da bu yolu deneyebilir.  Özellikle uzun soluklu Tayland seyahati düşünenlere bu yolu kesinlikle öneriyorum. Her gün her gün para veremezsiniz.

 

Makale Puanı

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Araç çubuğuna atla