Thai vs Avrupalı Kadınlar

Thai vs Avrupalı Kadınlar

Neden Avrupalı kadınlar değilde Thai kadınları?

Evet. Kıyaslamaları çok doğru bulmuyorum ama ön bilgi olması açısından böyle bir yazı paylaşmak istedik. Herkesin zevkleri, beklentileri farklı fakat tecrübelerimize dayanarak küçük bi vs. yapalım. Siz de düşüncelerinizi yoruma paylaşırsanız ufak bir beyin fırtınası yaratabiliriz.

1-Az şikayet, az trip

Avrupa’da yada bizim ülkemizde bir kadını kızdırmak basittir. Mesajına cevap vermezsiniz, ilgisiz davranırsınız falan filan uzar gider bu liste. Fakat bir Thai kadını için bunlar çok küçük sebeplerdir. Bizimkiler büyütmeyi severken aksine Thai kadınları çok takmaz ve devam eder. Thaili kadınlar çok sinirlense bile sizi affetmemesi için çok çok uç sebeplere ihtiyaç vardır. Hatta bazen en yakın arkadaşı ile beraber olsanız bile affedilebilirsiniz. Ama siz genede kıskandırmamaya dikkat edin derim.

2-Patron sizsiniz

Eğer Thali kız arkadaşınıza hafta sonu şunu yapmak istiyorum derseniz o da hoşgörü ile bunu kabul edecek ve size eşlik edecektir. İlişkide kararları size bırakır ve Avrupalı kadınlar gibi yüksek beklentilere kesinlikle sahip değildirler. Bizimkiler ise çoğu zaman yapılacak olan planın bir ucundan tutar, bazen tüm plan onlarındır. Tayland’da patron sizsiniz…

3-Daha güzel vücut

Beslenme alışkanlıklarından kaynaklansa gerek Thai kadınları tembelliklerine rağmen Avrupalı kadınlardan fittir. Fast food alışkanlıkları olmayan Thai kadınları çok spor salonu yüzü görmezler. Avrupa ya da ülkemizde görebileceğiniz selülitli bacakları yada yağlı kalçaları görmeniz Tayland’da pek mümkün değil.

4-Daha çekici

Bu konu göreceli bir kavram fakat kavruk tenleri ve çekik gözleri ile çekicilik konusunda Avrupalı kadınlardan önde olduğu söylenebilir. Dövme yaptırmanın çok ucuz olduğu Tayland’da kadınların vücudundaki değişik ve ilgi çekici bir çok dövme görmenizde mümkün. Dövme olayı da çekicilik konusunda ayrı bir güzellik katıyor.

5-Daha iyi ev hanımı

Thaili kadınlar evine sadıktır. Ülkemizde köy kızlarında bulunan ev işi skilleri Tayland’da tüm kadınlara işlemiş sanki. Ülkemizde çok yaygın olmasa da yeni evlenen modern çiftlerde erkek süpürgenin bir ucundan tutarken, Tayland’da ise modern bir ilişki olsun olmasın ev işi her zaman kadına aittir.

6-Daha iyimser, daha mutlu

Hayat dolu, mutlu ve güleç insanlar Thai kadınları. Avrupalı erkeklerin ilgisini çeken en büyük etmen bu bence. En olumsuz durumda bile mutlu olabilme kabiliyetine sahip Thai kadınları bunu size de yansıtıyor. Sürekli eğlenceli, sürekli şen şakrak.

İşte gördünüz. Aslında işin bir de diğer tarafı var. Hani evet doğrı Avrupalı kadın daha bir gösterişli daha bi güçlü duruyor fakat Thai kadınlarının sıcak tavırları erişilebilirlikleri ve size olan ilgileri bazı şeyleri değişilmez kılıyor. Biz sadece Asyalı kadınlar (özellikler Thai) hakkında ön yargıları olan insanlar için biz yazı olabilir diye düşündük. Yoksa Türkiye’ye onca yakın ülke varken kilometrelerce uzaktaki Tayland neden? Ya da bir gideni bir daha hatta altı yedi kez gitmeye iten şey ne? İşte bunlar.

Makale Puanı

1 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Araç çubuğuna atla